Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Ranny w wypadku 17-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez renata1219, 3 grudnia 2008 r. o 17:51 Powrót do artykułu
Ludzie, dajcie już sobie spokój z tymi komentarzami. Paulina jest winna, każdy o tym wie. Jeśli nie zostanie odpowiednio ukarana przez sąd to i tak dopadnie ją sprawiedliwość w dalszym życiu, a jak nie, to i tak Bóg ukarze ją po śmierci. Nie najeżdżajcie tak już na nią, czy to,że napiszecie jaka jest i jacy są jej rodzice i jakie mają wpływy, da Wam coś??? Nie, nic nie da.Znam ją z widzenia, bo chodzimy razem do szkoły.Nie mogę o niej praktycznie nic powiedzieć, jaka jest.Zawsze wydawała mi się rozpieszczoną rycką dziewczyną, ale nie będę wnikać w jej życie, bo mnie to nie obchodzi.Nie będe też rzucać w jej kierunku obelg, bo to nie ma sensu.Nie wróci to przecież życia Maćkowi.:( Szczerze, współczuję Paulinie, nigdy nikomu nie życzyłabym znaleść się w takiej sytuacji. Mam nadzieję,że będzie to dla niej nauczka, lekcja życia, że nauczy się czegoś i zmieni swoje postępowanie, przyjmie z pokorą karę. Jedyne, co pozostaje, to modlić się za duszę Macka, za Jego rodzinę i przyjaciół, by udało Im się normalnie żyć po tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dojrzała" młodzieży!!! Że nie sznujecie siebie - nie trudno zauważyć. Najbardziej jednak boli fakt, że nie sznujecie samego ZMARŁEGO i obrzucacie się epitetami nad JEGO trumną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ SKOŃCZCIE TEN TEMAT NIECH NIKT SIĘ NIE WAŻY WIĘCEJ PISAĆ NA TEN TEMAT................TYLE ŻEGNAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy pajace skończcie tu wypisywać swoje durne dyrdymały. Szczerze? świnie jestescie. byla rozpieszczona, jest rozpieszczona i bedzie. i co z tego ? przeszkadza? bo ma wiecej od was? żałosną bandą kretynow jesteście. I nie pier***cie głupot w stylu " módlmy sie" bo maćkowi ta modlitwa pomoże tak samo jak i kadzidło. o ile bog istnieje i jest sprawiedliwy to maciek jest juz tam na gorze a jak nie to nie wiem gdzie jest ale wasze wywody sa po prostu kretyńskie. to sytuacji nie zmieni. Skończcie ten temat bando kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC TEMATU! Proszę administrację o zamknięcie i usunięcie tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No witaj Paulino mam samochodzik czyli porshe gt i czy chcesz kupić 65.000 zł new autko aby zabawić się i zabić się co nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najgorsze jest to,że ona szykuje się na studniówkę, BEZWSTYDNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM KROTKO I ZWIEZLE PAULINA POWINNA POJSC SIEDZIEC MIN NA 3 LATA ZA TO CO ZROBILA. WIADOMO NIE ZROBILA TEGO SPECJALNIE BO STALO SIE TO TYLKO DLATEGO ZE JEST TEPA GOWNIARA KTORA MYSLI ZE MOZE WSZYSTKO... :/ A NAJGORSZE JEST TO ZE ONA NAWET NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY Z TEGO ZE PRZEZ NIA W TA WIGILIE BEDZIE WOLNE MIEJSCE MACKA PRZY STOLE... :'( BO JA INTERESUJE TYLKO TO ZE NIE BEDZIE NARAZIE MIALA CZYM WOZIC SWOJEJ TLUSTEJ DUPY. KIEDYS BYLA MOJA KOLEZANKA ALE PO TYM JAK ONA SIE ZACHOWUJE PO WYPADKU NIE WIEM CZY JEJ NAWET CZESC POWIEM NA ULICY JAK JA SPOTKAM (CHOCIAZ MAM NADZIEJE ZE NIE). A CO DO TEGO ZE POWINNA ZREFUNDOWAC LECZENIE MAFIASA TO W 100% POPIERAM BO TYLKO MALA GARSTKA LUDZI WIE JAK ON SIE TERAZ MECZY I PRZEZ CO PRZECHODZI. MACIEK TO NIE POWINIENES BYC TY...!!!!!!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko wolne miejsce przy stole, nie ma Go z nami wszystkimi. juz nigdy nie spotkam go na ulicy, w szkole, gdziekolwiek. tak trudno pogodzic sie z Jego smiercia. co do teego, ze powinna pojsc na 3 lata do wiezenia. bez przesady, rozumiem, zabila czlowieka. ale nie bylo to zrobione specjalnie. jedynie trudno mi uwierzyc w to, jak sie zachowuje wobec tego calego zdarzenia. zachowanie paru innych osob, tez jest ponizej normy, nie bede wymienial po nazwiskach, ale powinny sie wstydzic. powinienEŚ sie wstydzic. btw. czy kos wie, kiedy jest msza za Maćka, bo słyszalem na pogrzebie, ze będzie? mafias, big uuup dla ciebie, wracaj do nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 stycznia bodajże, a następna 9 marca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
2 stycznia bodajże, a następna 9 marca.
3 stycznia rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie msze są o 7.00 3.01 9.01 9.03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiana 9.01 msza o 7.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna msza 31.01 6.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Paulina już jeździ autem miejmy nadzieję, że ostrożniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze jej życzę wszystkiego najgorszego, bo nie ma honoru ani szacunku do tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jej tak nie życzę. Maciek by nie chciał niechby jej tylko prawko zabrali na trochę chociaż, tak dla zastanowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znalem chłopaka i nie znam tej dziewczyny. Serdecznie wspolczuje rodzinie i znajomym sam stracilem kolege ktory jechal na motocyklu a wymuszono na nim pierwszeństwo choc sam tez nie byl bez winy ale wracajac do tematu wiadomo moze i ta laska jechala za szybko ale skonczcie pie***yc o nadmiernej predkosci bo zobaczymy jak wy bedziecie jezdzic i ciekawe co jadac z nia mowili chlopaki bo nie zdziwilbym sie jakby byly to slowa "ej alska co tak slabo" wiec skonczcie temat!!! A ze jest pusta i nie rozumie tego co zrobila to jest mi jej zal!! [*] Maciek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...